Dyrektor Ds. Sprzedaży E-Commerce

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie strategii sprzedaży, uwzględniającej kanał tradycyjny i e-commerce na rynku całej Europy;
  • transformacja aktualnego sposobu sprzedaży (model tradycyjny) na sprzedaż poprzez platformę e-commerce (moris.eu);
  • przeprowadzenie procesu zmiany (change management);
  • odpowiedzialność za efekt końcowy przebiegu konwersji aktualnej bazy klientów na self-service przy użyciu e-commerce;
  • opracowywanie i wdrożenie strategii sprzedaży online, które uwzględniają specyfikę produktów stalowych oraz potrzeby klientów na rynku europejskim;
  • zarządzanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż;
  • dbanie o budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami, budowanie bazy nowych klientów, a także analizowanie rynku i identyfikowanie trendów branżowych w celu odpowiedniego dostosowania strategii sprzedaży;
  • współpraca z zespołem e-commerce, sprzedaży, SAP-owcami a także bezpośrednio z Prezesem Zarządu w celu realizacji strategii biznesowej firmy.

Oferujemy:

To oferujemy

  • realny wpływ na dobór narzędzi i drogi działania w celu osiągnięcia wyznaczonego celu;
  • dużą niezależność oraz swobodę w realizowaniu zadań;
  • pracę pełną wyzwań;
  • nowoczesny sprzęt komputerowy i najnowocześniejsze rozwiązania IT;
  • pewne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • miejsce w nowoczesnym biurze w Chorzowie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji kompleksowej strategii sprzedażowej;
  • doświadczenie w transformacji tradycyjnego modelu sprzedaży na model e-commerce
  • doświadczenie w dziale sprzedaży kanałami online;
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym i w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;
  • znajomość zakresu działania platformy e-commerce - procesy transakcyjne, strategię sprzedaży online, logistykę;
  • doświadczenie w zarządzaniu skutecznie transformacją pomiędzy systemami;
  • głowa pełna pomysłów jak rozmawiać z pracownikami na temat zmiany;
  • otwartość na naukę specyfiki naszej branży;
  • gotowość do podejmowania trudnych decyzji i działania w dynamicznym środowisku.

Nazwa firmy: MORIS SP Z O. O.