Doradca Agronomiczny

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo, wsparcie klientów w opracowaniu i wdrażaniu rozwiązań zapewniających najlepsze plony, a także monitorowanie upraw
  • Nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji handlowych z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży
  • Organizowanie spotkań i warsztatów dla klientów w celu prezentacji najlepszych rozwiązań
  • Bieżące śledzenie trendów oraz sytuacji na rynku

Oferujemy:

Oferujemy

  • System premiowy uzależniony w pełni od wyników Twojej pracy; premie wypłacamy dwa razy w roku
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz lub w odpowiednim dla Ciebie terminie
  • Umowa o pracę jest u nas standardem, 94% naszych pracowników ma umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały system szkoleń – odwiedź nas na youtube, żeby poznać naszych ekspertów
  • Zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie opiekuna w początkowym okresie pracy
  • Zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad
  • Praca odbywa się w systemie zadaniowym i jest mobilna
  • Propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • Znajdujemy czas nie tylko na pracę, ale też na integrację
    Dowiedź się więcej
    https://youtube.com/@ProCamPolska / https://www.procam.pl/

Obowiązki:

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie handlowe w branży rolno-ogrodniczej min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rolnictwo, ogrodnictwo)
  • Praktyczna wiedza agronomiczna gwarantująca profesjonalne doradztwo
  • Umiejętność planowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Dążenie do osiągania najlepszych wyników i związanych z tym benefitów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy oraz czynny udział w działaniach rozwojowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na gospodarstwie lub posiadanie własnego gospodarstwa
  • Aktywność w mediach społecznościowych i promowanie rozwiązań firmy

Nazwa firmy: PROCAM Polska Sp. z o.o.

OGÓLNA KLAUZULA INFORMACYJNA

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest PROCAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowy Świat 42/44, 80-299 Gdańsk wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000054401, NIP 582-147-77-92;

Możecie Państwo skontaktować się z nami na wiele sposobów, tj.: listownie: PROCAM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Nowy Świat 42/44, 80-299 Gdańsk; e-mailem na adres: rekrutacja@procam.com.pl

  1. W celu skontaktowania się z pełnomocnikiem ds. ochrony danych w PROCAM Polska Sp. z o.o, należy przesłać wiadomość w formie elektronicznej na adres: rodo@procam.com.pl bądź listownie na adres wskazany w punkcie 1.
  2. W dowolnym momencie przysługuje Państwu możliwość odwołania udzielonej zgody, pisemnie na adres wskazany w punkcie 1 bądź drogą elektroniczną na adres e-mail rekrutacja@procam.com.pl , a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  3. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach:
  • dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji,
  • dla ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji;
  1. Podanie przez Państwa danych osobowych, w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa (Kodeks pracy oraz akty wykonawcze). Podanie dodatkowych danych osobowych /np. zdjęcie, adres e-mail, nr telefonu, wykształcenie itd./ jest zawsze dobrowolne i wymaga Państwa osobnej zgody.
  2. Podane przez Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. aplikacji eRecruiter, w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Jako podmiot danych osobowych mają Państwo prawo do wystąpienia do PROCAM z żądaniem: przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych; sprostowania danych osobowych; ich trwałego usunięcia lub prawo sprzeciwu wobec przetwarzania /o ile jest to możliwe w świetle przepisów prawa/; ograniczenia ich przetwarzania; przeniesienia danych osobowych – a PROCAM Polska Sp. z o.o. spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego. Jeżeli przetwarzanie danych budzi Państwa wątpliwości, możecie Państwo wnieść skargę do organu nadzorczego.
  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu:
  • zakończenia prowadzonych przez nas działań związanych z procesem rekrutacji w terminie do 12 miesięcy
  • zakończenia okresu przewidzianego na możliwość dochodzenia lub obrony przed roszczeniami;

Klikając przycisk "Wyślij" zgadzasz się na przetwarzanie przez PROCAM Polska Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.