Kasjer - Sprzedawca Bydgoszcz- Nowy Sklep Przy Ul. Nakielski

Opis oferty:

Chcemy byś był odpowiedzialny za:

•profesjonalną obsługę Klienta na sali sprzedaży,

•obsługę kasy fiskalnej,

•dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,

•dbanie o czystość na sali sprzedaży.

Oferujemy:

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

•stabilne zatrudnienie- Umowę o pracę bez okresu próbnego,

•wynagrodzenie podstawowe plus dodatek motywacyjny,

•pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

•kartę MULTISPORT,

•zniżkową kartę BENEFIT,

•bony na święta dla Pracowników,

•wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty),

•jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

•pakiety szkoleń wewnętrznych,

•pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferą.

Obowiązki:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

•jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym,

•posiadasz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowy jesteś je wykonać,

•posiadasz wykształcenia minimum zawodowe,

•doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Nazwa firmy: POLOmarket