Młodszy Specjalista Ds. Przygotowania Produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • Optymalizację rozkroju szkła i wsparcie przy planowaniu produkcji
  • Weryfikowanie możliwości wykonania ze względu na ograniczenia techniczne i surowcowe
  • Obsługę modułu reklamacji wyrobu gotowego
  • Archiwizowanie dokumentów (ze spedycji, zleceń, cenniki, pisma do klientów, zapytania ofertowe, zlecenia do podwykonawców oraz inne dokumenty będące w obiegu Działu Obsługi Klienta i Przygotowania Produkcji)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: zasadnicze miesięczne + premia miesięczna
  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie
  • Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Benefity:

  • Dofinansowanie do wczasów
  • Dofinansowanie do Medicover Sport
  • Opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie Grupowe na Życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę
  • Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
  • Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy
  • Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do nauki języków obcych
  • Możliwość uzyskania dofinansowania​ do studiów/kursów
  • Płatny program rekomendacji pracowników

Obowiązki:

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Umiejętność podejmowania szybkich, samodzielnych decyzji

Nazwa firmy: Pilkington

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodszy specjalista ds. przygotowania produkcji, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam.  Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.