Product Owner

Opis oferty:

#LI-Hybrid #mazowieckie

Zakres współpracy:

  • zarządzanie backlogiem produktu,
  • maksymalizacja wartości płynącej z rozwijanych funkcjonalności w aplikacji oraz serwisie,
  • określenie kierunków rozwoju serwisu oraz aplikacji o nowe funkcjonalności we współpracy z zespołem produktowym/redakcją,
  • budowanie krótko i długoterminowych roadmap produktu,
  • ulepszenie procesów i dostarczanych usług,
  • zbieranie wymagań biznesowych oraz aktywna współpraca z Interesariuszami,
  • wyznaczenie i monitorowanie kluczowych KPI,
  • optymalizację, utrzymanie obecnego portfela funkcjonalności oraz dbanie o prawidłowe działanie serwisu,
  • monitorowanie i raportowanie efektów rozwoju aplikacji oraz serwisu.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • udział w realizacji innowacyjnych, rozwojowych projektów,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B lub współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie.

Obowiązki:

Oczekiwania:

  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu produktem w postaci serwisu www/aplikacji,
  • wiedza i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole tworzącym i utrzymującym produkt (doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem),
  • znajomość procesów produkcji aplikacji w dużych firmach i złożonym środowisku integracyjnym,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne na różnych poziomach w organizacji,
  • samodzielność, kreatywność i gotowość do przejęcia odpowiedzialności za wytwarzany produkt,
  • umiejętność motywowania i pogłębiania zaangażowania współpracowników do pracy nad rozwojem produktu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych.

Nazwa firmy: Telewizja Polska