Przedstawiciel Handlowy

Opis oferty:

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi.
  • Prezentowanie oferty produktowej i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań dla klientów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza potrzeb klientów.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Współpraca z działem produkcji i logistyki w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Obowiązki:

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym, preferowane w branży etykiet samoprzylepnych lub shrink sleeve.
  • Znajomość rynku etykiet oraz technologii produkcji.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Silna orientacja na wyniki i realizację celów.
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.