Specjalista Ds. Helpdesk

Opis oferty:

Do Twoich głównych zadań będzie należało:

  • Wsparcie techniczne pracowników Grupy Wanicki

  • Zarządzanie oraz monitorowanie infrastruktury informatycznej

  • Zarządzanie sprzętem oraz licencjami

  • Przygotowanie oraz serwisowanie sprzętu komputerowego

  • Tworzenie dokumentacji

  • Aktywny udział w projektach realizowanych przez dział IT

  • Raportowanie efektów pracy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

  • umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pakiety sportowe,

  • ubezpieczenie na życie i NNW,

  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Obowiązki:

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Windows oraz pakietów biurowych MS Office;
  • podstawowa znajomość środowiska Active Directory;
  • znajomość budowy komputerów stacjonarnych oraz przenośnych;
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na poruszanie się

w dokumentacji technicznej;

  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia nowych wyzwań zawodowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość platformy Microsoft Azure;
  • znajomość systemów Windows Server;
  • doświadczenie w montażu i konfiguracji urządzeń bezpieczeństwa (CCTV, SSWiN, PPoŻ).

Nazwa firmy: Firma Wanicki Sp. z o.o.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.