Key Account Manager - Folie I Opakowania Do Przemysłu

powrót
Opis oferty:

 Obsługa Klientów krajowych (rozwijanie sprzedaży do aktualnych Klientów oraz
pozyskiwanie nowych, strategicznych partnerów handlowych)
 Dbałość o terminową realizację zamówień, kontakt z różnymi działami w ramach
organizacji,
 Analiza konkurencji i tendencji na rynku,
 Promocja oraz dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
 Niezbędne narzędzia pracy,
 Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,

Obowiązki:

 Minimum 3 lata doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta i sprzedaży w firmie handlowo-produkcyjnej – doświadczenie w branży opakowań foliowych
 Umiejętności budowania i realizacji projektów sprzedażowych,
 Nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy,
 Umiejętności budowania długofalowych relacji handlowych z Klientami,
 Prawa jazdy kat. B,
 Gotowości do odbywania podróży służbowych,
 Wysokiej kultury osobistej,
 Komunikatywności, samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań,
 Znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut).


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-924) przy ul.Iwonickiej 37.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę Coberon Sp z.o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy (w przypadku zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, jak: imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego wykształcenia) lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.

Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.