Informatyk

Opis oferty:

Zakres współpracy:

  • odpowiedzialność za dostępność, niezawodność, wydajność i utrzymanie infrastruktury informatycznej w Oddziale,
  • administracja systemami opartymi o MS Windows Server oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami sieciowymi,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem sprzętu i oprogramowania u użytkowników końcowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej lub kontraktu B2B,
  • możliwość stanowienia części ambitnego zespołu w jednej z największych stacji telewizyjnych w kraju,
  • elastyczny czas wykonywania zadań,
  • możliwość skorzystania z benefitów, m.in. opieki medycznej, prywatnego ubezpieczenia, karty sportowo-rekreacyjnej. świadczeń socjalnych typu dofinansowanie do wypoczynku, ekwiwalenty świąteczne dla dzieci.

Obowiązki:

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (informatyka, elektronika/telekomunikacja lub pokrewne),
  • dobrej znajomości środowiska MS Windows Server oraz usług serwerowych, w szczególności Active Directory, DHCP, DNS,
  • doświadczenia w konfiguracji i obsłudze systemów klienckich Windows, sprzętu komputerowego oraz urządzeń mobilnych,
  • dobrej znajomości aplikacji biurowych z pakietu Microsoft 365,
  • wiedzy z zakresu technologii sieci LAN/WAN,
  • samodzielności oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • znajomość aplikacji do nieliniowego montażu wideo (w szczególności Adobe Premiere),
  • znajomość oprogramowania vMix,
  • znajomość środowiska wirtualnego Vmware,
  • umiejętność obsługi komputerów Mac,
  • znajomość systemu produkcji programów informacyjnych Dalet,
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco.

Nazwa firmy: Telewizja Polska