Genetyk - Biotechnolog

Opis oferty:

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii molekularnej, biotechnologii, genetyki lub pokrewne.
  • Dogłębna wiedza z zakresu genetyki i genetyki molekularnej.
  • Doświadczenie w diagnostyce genetycznej człowieka.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • Bezpośredni wpływ na rozwój biznesu.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Obowiązki:

Zadania:

  • Interpretacja sekwencji genetycznych w odniesieniu do obrazu klinicznego każdego przypadku.
  • Przygotowywanie indywidualnych raportów diagnostycznych dla każdego analizowanego przypadku.
  • Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wytycznymi systemu jakości.

Nazwa firmy: Medicover