Pracownik W Dziale Utrzymania Ruchu

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w sprawności urządzeń elektrycznych i energetycznych na terenie zakładu;
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń;
  • Modernizacja istniejących instalacji, maszyn, urządzeń;
  • Współpraca z obszarem produkcji i firmami wspierającymi;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i sprawne usuwanie awarii;

Oferujemy:

 Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w dużej rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Praca w systemie trzyzmianowym;

  • Pewne rynkowe wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie;

  • Jasny system premiowania oparty o twarde wskaźniki produkcyjne;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości;

  • Zgodny z kodeksem pracy system wypłat godzin nadliczbowych;

  • Szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy;

  • Dofinansowanie do kart sportowych;

  • Pakiet wdrożeniowy dla nowych pracowników.

  • Stały dodatek frekwencyjny;

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne ubezpieczenie na życie;

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane: mechanik, elektromechanik, elektryk, automatyk, mechatronik;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń;
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii;
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej;
  • Mile widziane uprawnienia SEP E do 1 kV Grupa I, II,).
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Nazwa firmy: WnD Sp. z o.o.

Administratorem Państwa danych osobowych jest WnD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rąbieniu, ul. Sucha 1/3, 95-070 Aleksandrów Łódzki. Przesłanie do WnD Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 [1] Kodeksu Pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez spółkę w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie wysyłając nam wiadomość na: rekrutacja@wnd.com.pl Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz Państwa prawach na stronie: Informacje dla kandydatów do pracy oraz Informacje dla kandydatów na staż