Młodszy Specjalista Ds. Utrzymania Systemów Finansowych - Pł

Obowiązki:

Twoje zadania:

  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników aplikacji biznesowych
  • Przygotowanie i wdrażanie nowych wersji systemu finansowego
  • Utrzymanie środowisk bazodanowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i funkcjonalnych
  • Wykonywanie modyfikacji danych w bazach danych

Nasze wymagania:

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się zagadnień z obszaru IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dostępność do odbywania stażu 5 dni w tygodniu stacjonarnie w Lublinie

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość SQL

Co możemy Ci zaoferować?

  • 3-miesięczny płatny staż, który pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Stawiamy na rozwój i dajemy szansę osobom bez doświadczenia – u nas masz możliwość nauki pod okiem najlepszych specjalistów.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

Nazwa firmy: Asseco Business Solutions S.A.