Zastępca Kierownika Stacji Paliw Gorzyczki

Opis oferty:

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór i organizacja pracy personelu – dbanie o jego wydajność oraz bezpieczeństwo;
  • Realizowanie planów sprzedażowych;
  • Zamawianie towarów;
  • Tworzenie harmonogramów zadań dla załogi oraz grafików pracy;
  • Bilansowanie zmian (rozliczenie kasjerów), przygotowywanie depozytów.

Oferujemy:

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość branży spożywczej i paliwowej;
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Samodzielność oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje;
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na stacji paliw.

Obowiązki:

OFERUJEMY:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi specjalistami w swojej branży;
  • Benefity:
    • Rabaty na posiłki z oferty gastronomicznej stacji i restauracji,
    • Medicover Sport,
    • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
    • Opieka medyczna.

Nazwa firmy: Goldfinch Investments Sp. z o.o.

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.