Key Account Manager (Chemia Profesjonalna)

  skuteczne i profesjonalne zarządzanie powierzonym portfelem
Klientów oraz zdobywanie nowych Klientów w podległym regionie
 realizacja planów sprzedaży, w tym przygotowywanie ofert i
kompleksowych rozwiązań dla Klientów
 rozwijanie RENTOWNEJ sprzedaży oraz
nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych na
powierzonym rynku
 prowadzenie negocjacji handlowych
 bieżące monitorowanie i analiza rynku, poszukiwanie szans
rozwoju produktu i biznesu

Oferujemy:

 umowę o pracę lub B2B
 atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego
doświadczenia i umiejętności
 ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej
częścią Grupy Heinzel
 możliwość rozwoju zawodowego w Polsce i za granicą
 wdrożenie na stanowisko wraz z pakietem niezbędnych szkoleń
 nowoczesne narzędzia do realizacji zadań: laptop, telefon
komórkowy,
 samochód służbowy, również do użytku prywatnego
 prywatną opiekę medyczną Allianz, ubezpieczenie na życie, kartę
Multisport, Bony świąteczne, dostęp do platformy e-tutor dla
Pracownika i członka rodziny/partnera

Obowiązki:

 Min. kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
w segmencie HIGIENY lub branży pokrewnej (doświadczenie w
segmencie HIGIENY będzie dodatkowym atutem)
 inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu
 wysokiej orientacji na realizację celów biznesowych
 proaktywnego podejścia do realizacji zadań i determinacji w ich
realizacji
 wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
 czynnego prawo jazdy kat. B
 wykształcenia wyższego

 dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
 chęci nauki i rozwoju umiejętności zawodowych

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.