Sprzedawca

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o estetyczny wygląd i czystość w sklepie
  • Właściwy sposób ekspozycji towarów

Oferujemy:

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie motywacyjne, zawierające m. in. premie i prowizje, zawsze na czas, o to nie musisz się martwić
  • Stabilność zatrudnienia
  • Kompleksowy pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Zwiększenie wpłaty na PPK ze strony Pracodawcy na 1,75 % wynagrodzenia brutto
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników: karty przedpłacone, opieka medyczna Medicover od 1 zł oraz ubezpieczenie na życie

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Rzetelność i uczciwość
  • Chęć nauki
  • Zaangażowanie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Nazwa firmy: “SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Klikając przycisk „Wyślij“ wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dostarczonych w formularzu aplikacji i załączonych dokumentach przez SOKOŁÓW S.A. na potrzeby prowadzonych rekrutacji, a jeżeli otrzymam zatrudnienie, że dane te będą przechowywane w wersji papierowej w aktach osobowych pracownika.

Administratorem danych jest "SOKOŁÓW" S.A. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim, (adres: 08 – 300 Sokołów Podlaski, Al. 550 – lecia 1, e-mail: odo@sokolow.pl.  Podanie danych jest dobrowolne.

W każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem (jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora danych). Cofnięcie zgody spowoduje, że Administrator danych nie będzie mógł prowadzić procesu rekrutacji i moja kandydatura zostanie automatycznie odrzucona.

Moje dane osobowe Administrator danych może udostępnić podmiotom z Grupy Kapitałowej, podmiotom wspierającym w procesie rekrutacji, podmiotom świadczącym usługi serwisowe i obsługę informatyczną.

Moje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji.

Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji.