It Project Manager

Opis oferty:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • jest skoncentrowana na dostarczaniu wartości biznesowej,
  • jest samodzielna i samozarządzalna, otwarta i kreatywna,
  • posiada minimum dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • efektywnie organizuje pracę rozproszonego geograficznie zespołu projektowego IT,
  • dobrze zna metodyki i techniki zwinne (np. SCRUM),
  • posiada potwierdzoną znajomość różnych metodyk projektowych za pomocą certyfikatów,
  • posiada umiejętność facylitacji spotkań, prowadzenia warsztatów w konwencji stacjonarnej i onlinowej,
  • zna narzędzia MS Office, MS Project/ Project Libre i MS SharePoint,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych i wymagających projektach,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Obowiązki:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • wspieraniu Product Ownerów oraz Liderów Biznesowych w efektywnej realizacji celów biznesowych,
  • zarządzaniu projektem biznesowym/technologicznym w IT, w pełnym cyklu życia,
  • określaniu zakresu i projektów oraz planowanie i realizacja zgodnie z ustaloną metodologią,
  • monitorowaniu budżetów projektów oraz efektywne wykorzystanie czasu pracy zespołu,
  • organizowaniu spotkań oraz monitorowanie postępów i zarządzanie ryzykiem,
  • zarządzaniu współpracą z dostawcami zewnętrznymi i innymi jednostkami wewnątrz Banku,
  • ścisłym nadzorze nad bieżącym stanem realizacji projektów,
  • aktywnym wsparciu zespołu projektowego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie i doświadczenie w obszarze IT,
  • znajomość klasycznych metodyk  zarządzania projektami (PMI, PRINCE2),
  • znajomość zwinnych metodyk (LeSS, SAFe),
  • doświadczenie na stanowisku Project Managera w biznesie,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami Attlassian (JIRA, Confluence, JQL).

Nazwa firmy: ALIOR BANK