Konsultant Ds. Sprzedaży Usług Hr I Rekrutacji

  1. Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami/sprzedaż usług rekrutacyjnych:

    • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z firmami z branży.

    • Prezentowanie naszej oferty, negocjowanie warunków współpracy i aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

    • Aktywne pozyskiwanie nowych projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska.

    • Doradztwo klientom w zakresie najlepszych rozwiązań i monitorowanie efektywności projektów.

  2. Prowadzenie procesów rekrutacyjnych:

    • Analiza potrzeb klientów, przygotowywanie ogłoszeń o pracę.

    • Wyszukiwanie, selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.

    • Przedstawianie rekomendacji i raportów z rekrutacji.

  3. Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów:

    • Korzystanie z różnych źródeł rekrutacji, takich jak bazy danych, portale pracy, media społecznościowe, networking, headhunting, polecenia.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: Adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • System premiowy: Atrakcyjny system premiowy.
  • Rozwój: Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:

  • Doświadczenie: Minimum rok pracy w sprzedaży, rekrutacji lub pozyskiwaniu klientów w agencji pracy lub firmie doradczej.

  • Znajomość rynku pracy: Orientacja w aktualnych trendach i wymaganiach pracodawców w branży poligrafii i packagingu.

  • Umiejętność budowania relacji: Zdolność do nawiązywania i utrzymywania długotrwałej współpracy opartej na zaufaniu i profesjonalizmie.

  • Samodzielność i organizacja pracy: Umiejętność planowania i realizowania zadań efektywnie i terminowo.

  • Język angielski: Znajomość na poziomie minimum B2.

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.