Dyrektor Sprzedaży (Opakowania Z Tektury Litej)

​ Sprzedaż opakowań z tektury litej do klientów na rynku polskim;
 Rozwój i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami;
 Zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz konstrukcji opakowań;
 Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie
realizacji zamówień produkcyjnych;
 Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju;
 Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji;
 Otwieranie nowych rynków i pozyskiwanie nowych klientów
 Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami
firmy;

Oferujemy:

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
 Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań;
 Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów;

Obowiązki:

 Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, znajomość rynku opakowań tekturowych;
 Znajomość języka angielskiego;
 Zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;
 Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne;
 Gotowość do podróży służbowych.
 Inicjatywa, samodzielność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
 Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowej,

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.