Export Sales Manager

Opis oferty:

Opis stanowiska:

• realizacja strategii i planów sprzedaży w ramach wyznaczonego budżetu,

• rozwój współpracy z aktualnymi partnerami biznesowymi,

• pozyskiwanie nowych klientów,

• wsparcie klientów w dostarczaniu dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań technologicznych,

• monitorowanie, zwiększanie i raportowanie bieżącej efektywności handlowej (KPI).

Oferujemy:

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• program wdrożenia do organizacji,

• narzędzia niezbędne do pracy,

• system premiowy uzależniony od wyników pracy,

• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach.

Benefity:

• dofinansowanie karty sportowej,

• prywatna opieka medyczna,

• ubezpieczenie na życie,

• system płatnych poleceń pracowniczych,

• samochód służbowy

Obowiązki:

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań foliowych,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji,

  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki,

  • Umiejętność logicznego myślenia,

  • Prawo jazdy kat B.

Nazwa firmy: Coberon Sp. z o.o.