Kierownik Sprzedaży - Prefabrykacja Mieszkaniowa

Opis oferty:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży konstrukcji prefabrykowanych bud. mieszkalnych,
  • Wstępne projektowanie konstrukcji prefabrykowanej,
  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych,
  • Wstępne planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż,
  • Negocjacje i kontraktacja umów,
  • Udział i reprezentacja firmy na targach, konferencjach, sympozjach itp.,
  • Współpraca i prowadzenie działań marketingowych,
  • Kontakt z Inwestorami, Developerami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia unikatowej wiedzy z zakresu prefabrykacji mieszkaniowej w szybko rozwijającym się segmencie rynku w kraju,
  • Możliwość udziału w unikatowych i największych projektach mieszkaniowych w kraju,
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Pracę w zgranym i dużym międzybranżowym zespole z wieloma możliwościami rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Możliwość koordynacji/prowadzenia realizowanych projektów,
  • Stały i motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od uzyskanych wyników,
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Naukę języków obcych,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,
  • Świeże owoce,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Obowiązki:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo studia inżynierskie (warunek konieczny),
  • Wiedza z zakresu realizacji obiektów budowlanych, procesów budowlanych, instalacji branżowych, kierowania budową, kontraktacji prac budowlanych,
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży/kupna materiałów lub usług budowlanych (opcjonalne),
  • Dobra znajomość MS Office, AutoCAD; umiejętność odczytywania plików IFC, Tekla (lub inny program 3D - mile widziane),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy u Generalnego Wykonawcy najlepiej na kontraktach mieszkaniowych na stanowiskach takich jak: Kierownik Budowy, Kierownik Kontraktu, Inżynier Budowy, Inżynier Kontraktu, Asystent/Specjalista/Kosztorysant w Działach Ofertowania/Wycen u Generalnych Wykonawców.

Nazwa firmy: Pekabex Pref S.A.