Dyrektor Zarządzający

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie zespołem, delegowanie zadań oraz realizacja zadań Fundacji
  • nawiązywanie nowych oraz rozwijanie bieżących relacji biznesowych
  • określanie strategicznych kierunków rozwoju Fundacji
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku Fundacji i reprezentowanie jej na zewnątrz
  • podejmowanie działań prowadzących do realizacji celów Fundacji
  • kontrola operacyjna projektów Fundacji

Oferujemy:

To oferujemy

  • uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie, którego celem są szeroko pojęte szkolenia
  • pełnienie kluczowej roli w zarządzaniu naszą Fundacją
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • pakiet sportowy Multisport i leczenie prywatne Luxmed
  • pracę na lata

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętności przywódcze i komunikacyjne
  • proaktywna postawa oraz determinacja w dążeniu do osiągania celu
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura pracy i efektywna komunikacja
  • chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe w kierunku: ekonomia, zarządzanie, bezpieczeństwo
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • doświadczenie w firmie szkoleniowej

Nazwa firmy: FUNDACJA KARAMBIT