Handlowiec

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż szkoleń
  • aktywna sprzedaż reklamy
  • aktywna sprzedaż innych produktów
  • obsługa sklepu internetowego
  • budowanie baz danych i obsługa CRM

Oferujemy:

To oferujemy

  • uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie, którego celem są szeroko pojęte szkolenia
  • pełnienie kluczowej roli w zarządzaniu naszą Fundacją
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • pakiet sportowy Multisport i leczenie prywatne Luxmed
  • pracę na lata

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność korzystania ze zdalnych narzędzi komunikacji
  • wysokie umiejętności organizacyjne, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjność, samodzielność, uczciwość
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży
  • obsługa pakietu MS Office

Nazwa firmy: FUNDACJA KARAMBIT