Koordynator Szkoleń

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przychodzących na szkolenia
  • Wydawanie i odbieranie sprzętu
  • Dbanie o bezpieczeństwo szkoleń
  • Konserwacja sprzętu
  • Rozliczanie grup szkoleniowych i przedstawianie raportu do kasy
  • Nadzór nad magazynem i zaopatrzeniem w sprzęt

Oferujemy:

To oferujemy

  • uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie, którego celem są szeroko pojęte szkolenia
  • pełnienie kluczowej roli w zarządzaniu naszą Fundacją
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • pakiet sportowy Multisport i leczenie prywatne Luxmed
  • pracę na lata

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi i konserwacji ASG, wiatrówek, broni czarnoprochowej, innych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjność, samodzielność, uczciwość
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Mile widziane

  • Zainteresowania obronnością, ASG, Paintball i inne
  • Doświadczenie zdobyte w wojsku lub Policji lub formacjach militarnych

Nazwa firmy: FUNDACJA KARAMBIT