Analityk Ds. Rozwoju Sprzedaży

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert dla obecnych i potencjalnych Klientów,
  • Analiza wymagań zapytania ofertowego,
  • Tworzenie oraz aktualizacja baz danych związanych z opracowywaniem ofert,
  • Wsparcie oraz doradztwo w zakresie IT,
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową,
  • Merytoryczne i raportowe wsparcie zarządu oraz Contract Managerów,
  • Analiza odchyleń realizacji od budżetu,
  • Analiza danych i przygotowanie przeliczeń budżetowych w oparciu o otrzymane dane,
  • Analiza prawidłowości danych oraz ich uzgadnianie.

Oferujemy:

To oferujemy

  • System pracy hybrydowej,
  • Pracę między 8:00-16:00,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia: komputer, telefon,
  • Pakiet benefitów: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie z branży FM.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość programu Excel,
  • Doświadczenie w obszarze ofert i sprzedaży,
  • Doświadczenie w sporządzaniu analiz kontraktowych,
  • Znajomość narzędzi IT niezbędnych do przeprowadzania kompleksowych analiz,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1/B2,
  • Umiejętność pracy indywidualnej,
  • Analityczne myślenie i umiejętność szybkiego wyciągania wniosków,
  • Znajomość serwisów logistycznych.

Mile widziane

  • Znajomość power query,
  • Power apps,
  • Power BI,
  • Znajomość SQL.

Nazwa firmy: Grupa Samsic Polska

Informujemy, że Administratorem danych jest SAMSIC polska POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w: Astrów 10, 40-045 Katowice. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz są przechowywane przez 2 lata od momentu aplikacji kandydata na dane stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W celu skorzystania ze swoich praw wynikających z RODO, w tym w celu odwołania zgody, należy skontaktować się z Administratorem pod adresem poczty elektronicznej: kodo(at)samsic.pl. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).