Młodszy Specjalista Ds. Rekrutacji

Opis oferty:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie Dyrektorów oraz Kierowników Regionalnych w rekrutacjach poza Centralą
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy użyciu dostępnych metod rekrutacji​
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród kandydatów (Candidate Experience)
  • Raportowanie i analiza bieżących danych
  • Współprowadzenie procesów onboardingowych w Firmie
  • Uczestnictwo w innych projektach HR

Oferujemy:

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i samodzielną pracę, która pozwoli Ci rozwinąć Twoje dotychczasowej umiejętności
  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Obowiązki:

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Elastyczność w działaniu i inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność radzenia sobie pod presją czasu i nastawienie na realizację założeń rekrutacyjnych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Nazwa firmy: ALAB laboratoria Sp z o.o.