Szlifierz

  • samodzielna obsługa szlifierek konwencjonalnych jak również sterowanych numerycznie;
  • produkcja części form wtryskowych i części maszyn na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej;
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
  • nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki:

  • doświadczenie w obsłudze szlifierek – min. 1 rok;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność obsługi szlifierek konwencjonalnych i numerycznych;
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujniki zegarowe itp.);
  • dokładność w wykonywaniu zadań;
  • gotowość do pracy 2-zmianowej.

Nazwa firmy: Grupa Rawlplug