Kierownik Ds. Rekrutacji (Centrum Usług Wspólnych)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój Centrum Usług Wspólnych Rekrutacja (CUW) w kraju w obszarach rekrutacji i współpracy z dostawcami zewnętrznymi w zakresie outrsourcingu pracowniczego
  • Wsparcie merytoryczne dla kadry kierowniczej w ramach strategicznych zagadnień z obszaru CUW Rekrutacja,
  • Inicjowanie i modyfikowanie zmian do procedur z zakresu rekrutacji i wdrażania pracowników
  • Rozwijanie świadomości w zakresie standardów rekrutacyjnych w ramach całej organizacji
  • Zarządzenie budżetem CUW Rekrutacja
  • Aktywna współpraca i inicjowanie działań przy definiowaniu i zapewnieniu realizacji celów KPI,
  • Zarządzanie portfelem dostawców oraz monitorowanie jakości świadczonych usług z obszaru outsourcingu pracowniczego
  • Ścisła współpraca z CUW Employer Branding w zakresie kreowania wizerunku FIEGE na rynku pracy
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej w zakresie strategicznych zmian z obszaru CUW Rekrutacja,
  • Inicjowanie i udział w nowych projektach HR w ramach Grupy FIEGE
  • Prowadzenie wybranych kluczowych procesów rekrutacyjnych
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników

Oferujemy:

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne wyposażenie (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (Akademia Rozwoju FIEGE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa, bonus świąteczny, dobrowolne ubezpieczenie)

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • 5-letnie doświadczenie jako HR Manager/HR Business Partner
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze)
  • Doświadczenie zawodowe zarówno w Działach HR w obszarze rekrutacji jak i w zewnętrznych agencjach rekrutacyjnych i/lub outsourcingu pracowniczego
  • Doświadczenie w realizacji procesów selekcji, rekrutacji oraz wdrażania nowych pracowników
  • Umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz zmianą w organizacji,
  • Umiejętność trafnej analizy i formułowania wniosków i rozwiązań na podstawie wskaźników
  • Wysoka umiejętność rozumienia środowiska biznesowego i jego potrzeb oraz łączenia interesów organizacji, jej celów w kontekście działań CUW Rekrutacja
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji procesów ewaluacyjnych i szkoleniowych,

Nazwa firmy: Fiege Sp. z o.o.