Technik Obiektu (K/M)

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, chłodnicze, systemy ppoż., CCTV)
  • Realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami jednostki
  • Utrzymywanie kontaktu i współpraca z serwisami i usługodawcami w zakresie technicznej obsługi obiektu
  • Nadzór nad umowami serwisowymi (analiza oraz optymalizacja kosztów związanych z dostarczaniem mediów i eksploatacją budynku)
  • Tworzenie założeń i pozyskiwanie ofert na usługi utrzymania technicznego obiektu
  • Analiza kosztów generowanych przez budynki(media/serwisy/zakupy techniczne)
  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego
  • Zarządzanie serwisem floty wózków widłowych

Oferujemy:

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Możliwość rozwoju zadowowego (Akademia Rozwoju FIEGE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w magazynowaniu/produkcji)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z serwisami zewnętrznymi
  • Zdolności analityczne i dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Komunikatywność, otwartość
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Nazwa firmy: Fiege Sp. z o.o.