Młodszy Technolog - Wrocław

Opis oferty:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • dodawanie i skanowanie zleceń oraz skierowań w systemie informatycznym,
  • weryfikacja poprawności zleceń oraz skierowań,
  • współpraca ze zleceniodawcami w zakresie poprawności przekazywanych zleceń oraz skierowań,
  • dbanie o jakość i sprawny przepływ informacji i dokumentów,
  • obsługa systemu LIS,
  • przygotowanie, kompletowanie i wydawanie wyników badań laboratoryjnych,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin oraz współpracowników,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenie wprowadzające z obowiązujących procedur.

Obowiązki:

Aby efektywnie wykonywać zadania, oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej,
  • pozytywnego nastawienia,
  • dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • zaangażowania i otwartości na zdobywanie nowej wiedzy,
  • dyspozycyjności,
  • wykształcenia min. średniego,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sektorze medycznym.

Nazwa firmy: ALAB laboratoria Sp z o.o.