Specjalista Ds. Sprzedaży

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie spotkań z klientami
  • tworzenie atrakcyjnych ofert dla klientów
  • kierowanie całym procesem sprzedaży od początku do końca
  • Follow-up z naciskiem na budowanie długotrwałych relacji i rozwój kompetencji naszych klientów
  • odpowiedzialność za budżet prezentowania i sprzedaży dystrybutorów wody
  • zarządzanie kampaniami i nowościami zgodnie z celami i budżetem

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na pół etatu lub pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • gustowne portfolio z silnymi i zrównoważonymi markami takimi jak Britta
  • miejsce pracy w pozytywnym i ekspansywnym środowisku
  • szybkie tempo pracy, w którym Twój osobisty wkład jest absolutnie decydujący
  • wolność w podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży HORECA lub B2B
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu własnym czasem
  • wysoka motywacja do sprzedaży wewnętrznej i pasja do prowadzenia biznesu
  • umiejętność budowania, rozwijania i utrzymywania silnych relacji z klientem
  • analityczny umysł biznesowy i rozumienie znaczenia rentowności
  • udokumentowane dobre wyniki sprzedażowe
  • prawo jazdy oraz biegła znajomość języka angielskiego i polskiego

Nazwa firmy: Hospitality Specialist AB

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).