Doradca Sprzedaży W Salonie Komputerowym - Kraków

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż w sklepie urządzeń IT
  • Profesjonalna obsługa klienta, fachowe doradztwo
  • Przygotowanie oraz konfiguracja sprzętu pod zamówienie klienta
  • Działania handlowe (kontakt wychodzący do nowych klientów, kontakt e-mailowy)
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • Dbanie o aktualność strony internetowej oraz konta allegro
  • Dbanie o porządek w salonie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
  • Wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy
  • Dodatek frekwencyjny
  • Możliwość rozwoju z perspektywą awansu
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • Benefity
  • Zniżki pracownicze

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT
  • Doświadczenie w serwisowaniu laptopów/PC mile widziane
  • Świetna znajomość podstawowej obsługi komputera i oprogramowania
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
  • Zaangażowanie, kreatywność
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów

Nazwa firmy: AMSO Sp. z o.o.