Monter Instalacji Ciepłowniczej – Węzły

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Prace montażowe na instalacjach wodnych grzewczych ( węzły ciepłownicze)
  • Prace eksploatacyjnych i remontowe na węzłach cieplnych w tym przeglądy, konserwacja, kontrola parametrów, lokalizowanie uszkodzeń sieci
  • Kontrola i regulacje urządzeń regulacyjnych
  • Usuwanie awarii

Oferujemy:

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (energetyk, hydraulik, mechanik)
  • Podstawowa znajomość instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatycznej regulacji
  • Doświadczenie w pracach monterskich (instalacje ze stali, miedzi, PP)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (Instrukcje, rysunek techniczny, schematy, projekty itp.)
  • Samodzielność, rzetelność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz środowiska Android
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne SEP Gr. I i II

Nazwa firmy: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.