Specjalista Ds. Systemów It

Opis oferty:

Na stanowisku Spdejalisy ds. systemów IT bedziesz:

  • współpracować z innymi działami wewnątrz firmy w zakresie wdrażania specjalistycznych aplikacji oraz rozwoju IT,
  • rozwiązywać bieżące problemy z systemami IT,
  • brać udział projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań IT,
  • brać udział w projektach realizowanych dla naszych klientów,
  • diagnozować i rozwiązywać problemy związane ze sprzętem oraz oprogramowaniem komputerowym,
  • testować nowe funkcjonalności.

Oferujemy:

  • pracę w zwinnych metodykach wytwarzania,
  • ciekawe projekty tworzone w oparciu o najnowsze technologie i trendy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w oparciu o: umowę o pracę lub B2B,
  • możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym,
  • bogaty pakiet prywatej opieki medycznej,
  • szkolenia,
  • karnety sportowe.

Obowiązki:

Twoje kompetencje/umiejętności:

  • Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze wdrażania i rozwoju oprogramowanie,
  • wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne,
  • znajomość takich narzędzi jak: Jira, Confluence, Postman/JMeter
  • znajomość systemu Linux, sieci LAN,
  • znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych oraz języka SQL ( Oracle, Postgresql),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów własnej pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu wirtualizacji Docker/vSphere,
  • widza z zakresu działania REST API,
  • umiejętność konfiguracji serwerów aplikacji (Payara, Tomcat, Apache, nginx),
  • podstawowa wiedza o MikroTik, protokołach OpenVPN, IPSEC,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy BSS,
  • znajomość najlepszych praktyk i standardów w zakresie procesów IT/Service Delivery
  • otwartość na nowe rozwiązania.

Nazwa firmy: COMFORTEL SP. Z O.O.

Administratorem danych osobowych jest Comfortel Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Comfortel Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.