Pracownik Ds. Wsparcia Sprzedaży Obszaru Ochrony I Obrotu Go

Opis oferty:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Głogowska 17

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (zastępstwo), praca w godzinach 7.00-15.00

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klientów biznesowych, w tym: nawiązywanie relacji handlowych z tymi klientami oraz definiowanie wymaganego przez klientów poziomu jakości, terminowości i ekonomiczności procesów,

  • przygotowywanie ofert handlowych i cenowych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami,

  • przygotowywanie umów oraz kompletowanie innej dokumentacji, wymaganej przez klientów,

  • zarządzanie relacjami z klientami biznesowymi, w tym utrzymywanie relacji i rozwój współpracy,

  • bieżąca identyfikacja potrzeb klientów, sprzedaż dodatkowych usług, obsługa posprzedażowa, realizacja polityki sprzedażowej PPO, założonych planów.​

Oferujemy:

U nas zyskasz:

  • wsparcie podczas pierwszych miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Obowiązki:

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (preferowane wyższe),

  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowaniu relacji z klientami,

  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie dobrym,

  • posiadasz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,

  • potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do rezultatów, dobrze organizujesz swój czas pracy,

  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz lubisz pracować w zespole.

Nazwa firmy: Poczta Polska Spółka Akcyjna