Elektryk_Energetyk (Dział Utrzymania Ruchu)

  • planowanie i organizowanie działań z zakresu przeglądów i inspekcji urządzeń i instalacji energetycznych;
  • realizowanie przeglądów i inspekcji oraz przedstawianie koncepcji działań korygujących;
  • analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych;
  • zbieranie, katalogowanie oraz uzupełnianie dokumentacji technicznej energetycznej;
  • wykonywanie pomiarów szczelności instalacji gazowej oraz pomiarów elektrycznych wraz z dokumentacją;
  • monitoring pracy urządzeń OZE;
  • prowadzenie szkoleń pracowników utrzymania ruchu oraz produkcji w zakresie bezpiecznego użytkowania urządzeń zasilanych energią elektryczną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • praca w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe).

Obowiązki:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (energetyczne i pokrewne);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane 3letnie;
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, budowlanych;
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń energetycznych w tym OZE;
  • SEP E1, D1, E2, E3, D3 bez ograniczenia napięcia i pomiary elektryczne;
  • uprawnienia do pracy na wysokości;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00).

Nazwa firmy: Grupa Rawlplug