Kierownik Budowy

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy realizacji projektu budowlanego z obszaru kubatury w Warszawie i okolicach,
  • zarządzenie procesem przygotowania i realizacji obiektów budowlanych,
  • nadzór nad opracowaniem wycen, budżetów, rozliczeń oraz harmonogramów,
  • nadzór nad wykonaniem prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją kontraktową,
  • nadzór nad pracami projektowymi,
  • udział w procesie selekcji Podwykonawców,
  • negocjowanie umów z Podwykonawcami oraz ich późniejsze rozliczenie,
  • współpraca z Inspektorami Nadzoru oraz kontakt z Inwestorami.

Oferujemy:

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, a także szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Obowiązki:

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – min. 5 lata,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • znajomość obsługi programów MS Project, MS Excel, AutoCad oraz programy kosztorysowe,
  • umiejętność szybkiego rozwiązania problemów oraz dobrej organizacji pracy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.

Nazwa firmy: Polimex Mostostal S.A.