Pracownik Produkcji Dział Bistro

powrót
Opis oferty:

Jeśli szukasz nowej ścieżki rozwoju, chcesz odkryć w sobie nową pasję, spróbuj swoich sił na stanowisku Pracownik Produkcji Działu Bistro w naszym międzypokoleniowym zespole! 

Na stanowisku Pracownik Produkcji Dział Bistro Twoja praca będzie polegała na przygotowywaniu sałatek, kanapek i innych produktów z naszej oferty. Do Twoich zadań należeć będzie m.in. budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem, dbanie o jakość i świeżość produktów, realizacja zamówień klientów oraz płynna i profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej .

Oferujemy:

Oferujemy Ci?

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy,
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka,
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz),
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach,
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto

Obowiązki:

Będąc pracownikiem Auchan będziesz pracował w systemie zmianowym co pozwoli Ci na dopasowanie Twojego życia zawodowego do prywatnego.

Mile widziane: osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: Auchan Retail Polska

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.