Systems Analyst

Opis oferty:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • analizie wymagań biznesowych,
  • współpracy z zespołem developerskim w procesie tworzenia oprogramowania,
  • parametryzacji produktów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju wśród ciekawych ludzi i interesujących wyzwań,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w oparciu o wartości; odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).

Obowiązki:

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada wykształcenie wyższe w obszarze IT lub pokrewnym,
  • posiada minimum 3 letnie doświadczenie w pracy analityka systemowego,
  • posiada praktyczną znajomość technologii Elasticsearch, REST, SOAP, formatów xml, json,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych/SQL,
  • ma doświadczenie w pracy przy projektach IT.

Nazwa firmy: ALIOR BANK