Senior Software Developer

Opis oferty:

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • projektowaniu, opiniowaniu i implementacji nowych rozwiązań w oparciu o architekturę mikroserwisową,
  • rozwoju i utrzymaniu istniejących aplikacji,
  • dostarczaniu kodu wysokiej jakości,
  • współpracy z analitykami biznesowymi, technicznymi oraz architektami,
  • code review i wsparciu dla mniej doświadczonych członków zespołu,
  • opracowywaniu testów wydajnościowych i mechanizmów monitorowania wdrażanych rozwiązań.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju wśród ciekawych ludzi i interesujących wyzwań,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w oparciu o wartości; odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,
  • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.).

Obowiązki:

Jeśli jesteś osobą, która posiada:

  • wykształcenie wyższe w obszarze IT lub pokrewnym,
  • minimum 6 letnie doświadczenia w pracy developera,
  • praktyczną znajomość:

  * Java 11+, Spring Framework

  * ElasticSearch

  * Relacyjne bazy danych (Oracle)

  * Systemy kolejkowe (ActiveMQ i Kafka)

  * Usługi oparte o REST/SOAP

  * Git, Jenkins, Maven

  * IntelliJ IDEA

  * platformy Kubernetes

  * doświadczenie w pracy z chmurą publiczną

  * środowiska Linux

  • znajomość algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych oraz wiedzy z zakresu technologii internetowych.

Nazwa firmy: ALIOR BANK