Merchandiser

Opis oferty:

Czym się będziesz zajmować?

  • Realizacją strategii merchandisingowej firmy w punktach sprzedaży.
  • Tworzeniem atrakcyjnych ekspozycji produktów Rawlplug.
  • Współpracą z zespołem sprzedażowym w celu dostosowania oferty klientom
  • Monitorowaniem dostępności produktów, cen i konkurencji na rynku.

Dołącz do Naszego Zespołu – Zmieniaj Rynki z Rawlplug!

Jeśli jesteś pasjonatem merchandisingu, uwielbiasz pracę w dynamicznym środowisku i chcesz być częścią renomowanej firmy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

  • stabilna współpraca w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące wiedzę;
  • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
  • przejrzysty system wynagradzania;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Czego możesz się spodziewać ?

  • Pełnego wsparcia i szkoleń, które wprowadzą Cię w świat merchandisingu.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie, która chętnie inwestuje w rozwój swoich pracowników.
  • Atmosfery pracy, w której liczą się otwartość, zapał do nauki i gotowość do wyzwań.

Obowiązki:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku merchandisera (lub pokrewne).
  • Kreatywności w prezentowaniu produktów, aby przyciągać uwagę klientów.
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności.
  • Komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji z partnerami biznesowymi.

Nazwa firmy: Grupa Rawlplug