Customer Care Specialist With German

powrót
Opis oferty:

Twoja rola:

 • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta poprzez kontakt telefoniczny i pisemny;
 • Rozwiązywanie pytań i problemów klientów;
 • Utrzymywanie profesjonalnej i pozytywnej relacji z klientami;
 • Dbałość o spełnienie określonych wskaźników obsługi klienta.​

Oferujemy:

Oferujemy:

 • Możliwość rozwoju i perspektywy na przyszłość - posiadamy wewnętrzny program szkoleniowy, składający się z trzech modułów: kursów językowych, umiejętności miękkich i twardych, a także jasną ścieżkę rozwoju w zespole.
 • Karta Multisport i Prywatna Opieka Medyczna (Luxmed): Dla pracowników na umowę o pracę zapewniamy dostęp do kart Multisport oraz prywatnej opieki medycznej, dbając o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
 • Program Poleceń Pracowniczych: Cenimy Twoje zaangażowanie i wsparcie w budowaniu zespołu. Dlatego nagradzamy rekomendacje pracowników, którzy przyciągną do nas nowe talenty
 • Dogodny Dojazd do Pracy: Nasza firma znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce względem Dworca Centralnego w Warszawie, co ułatwia codzienny dojazd do pracy
 • Elastyczność: Staramy się jak najlepiej dostosować Twój grafik do Twoich potrzeb i zobowiązań, dając Ci swobodę w organizacji pracy
 • Brak Dress Code'u: U nas nie ma restrykcyjnego dress code'u. Doceniamy Twoją indywidualność i pozostawiamy Ci swobodę w wyborze ubioru. Start-upowa atmosfera, z regularnymi inicjatywami integracyjnymi, które pozwalają nam tworzyć przyjazne środowisko pracy

Obowiązki:

Nasze oczekiwania:

 • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B2;
 • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności;
 • Umiejętność obsługi komputera;
 • Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku;
 • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, obejmującym 8-godzinne zmiany w godzinach od 8:00 do 20:00 i pracę w soboty (1-2 razy w miesiącu).

Mile widziane

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku.


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: FRISTA

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Frista Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skaryszewska 7, 03-802 w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem jobs@frista.com.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jej trwania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat od daty przesłania aplikacji.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem jobs@frista.com.