Specjalista Ds. Handlowych - Prezenter

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sprzedażowa i techniczna Klientów
  • współpraca z mobilnymi przedstawicielami handlowymi na podległym terenie (Górny Śląsk, Dolny Śląsk)
  • wykonywanie niezbędnych pomiarów u klientów (po przeszkoleniu)
  • przygotowanie ofert handlowych
  • prowadzenie procesu sprzedaży od pozyskania klienta, poprzez nadzór nad procesem zamówienia, przygotowania umowy i przebiegu dostawy i montażu maszyn.

Oferujemy:

To oferujemy

  • pracę u niekwestionowanego lidera rynkowego;
  • kompleksowy proces wdrożenia do organizacji, w ramach Akademii Rywala;
  • bezpieczne i przewidywalne środowisko pracy, w tym umowę o pracę, stałe godziny pracy, jasne zasady wynagradzania;
  • wsparcie dla Twojego rozwoju i to na różnych płaszczyznach - poprzez cykliczne szkolenia; dofinansowanie Twoich studiów, dostęp do platformy do nauki angielskiego, czy kartę Multisport;
  • możliwość zgłaszania samodzielnych, oddolnych inicjatyw np. integracyjnych, kulturalnych, czy charytatywnych.

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • umiejętności budowania relacji i współpracy z Klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu B2B

Nazwa firmy: GRUPA RYWAL