Kierownik Działu Sprzedaży

Kierownik Działu Sprzedaży odpowiada za koordynowanie pracy zespołu sprzedażowego, rozwój rynków sprzedażowych oraz realizację planu sprzedaży na podległych rynkach.

Do głównych obowiązków pracownika należy m.in.:

  • koordynowanie pracy działu sprzedaży - planowanie pracy zespołu, stałe monitorowanie realizacji celów sprzedażowych, motywowanie i wspieranie zespołu;
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży produktów chemicznych na podległych rynkach;
  • udział w budowaniu strategii sprzedaży na podległych rynkach;
  • regularna obserwacja rynku, analiza konkurencji, rozpoznawanie potrzeb klientów oraz podejmowanie działań sprzedażowych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • utrzymywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami;
  • wdrażanie i rozwój koncepcji sprzedażowych;
  • poszukiwanie nowych klientów i nowych rynków sprzedaży;
  • współpraca z biurem logistyki, działem marketingu, zakupów i działem strategii i rozwoju;
  • raportowanie i ścisła współpraca z Dyrektorem Handlowym.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dużej grupie kapitałowej;
  • rozwój zawodowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop);
  • prywatną opiekę medyczną LUX-MED;
  • fundusz socjalny;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • kartę MultiSport.

Obowiązki:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, sprzedażą, handlem międzynarodowym;
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne;
  • ugruntowane, poparte sukcesami doświadczenie w działaniach handlowych - mile widziane doświadczenie w branży chemicznej i nawozowej;
  • umiejętność nawiązywania relacji handlowych i współpracy z klientami biznesowymi;
  • zdolności analityczne i negocjacyjne;
  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz działaniu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kategoria B.

Nazwa firmy: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Administratorem danych osobowych jest GRUPA AZOTY Zakłady Azotowe Chorzów S.A., 41-503 Chorzów, ul. Narutowicza 15, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice - Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000070509, NIP 627-001-16-43, kapitał zakładowy 94.700.000 zł(wpłacony w całości.