Szef Filii Sprzedażowej O/Kraków

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju biznesu dla podległej placówki we współpracy z Regionalnym Managerem Sprzedaży;
  • zarządzanie wynikami finansowymi podległej placówki i nieustanne doskonalenie procesów oraz efektywności działań sprzedażowych;
  • zarządzenie i rozwój podległego zespołu (zarówno pracowników placówki jak też handlowców bezpośrednio pracujących z klientami) - rekrutacja pracowników, ustalanie i rozliczanie celów, rozwój umiejętności i postaw oraz coaching i wsparcie w realizacji celów biznesowych oraz komunikacja wewnętrzna;
  • monitorowanie i analiza wskaźników KPI dla podległej placówki i realizacja założonych celów na te wskaźniki;
  • ścisła współpraca i skuteczna wymiana informacji z Zespołami Contact Center, BOK, Zakupów i innymi jednostkami współpracującymi w centrali firmy (Stężyca);
  • umacnianie relacji z kluczowymi klientami, pełnienie roli ambasadora marki i zapewnienie nieustannego wzrostu biznesu i satysfakcji klientów w podległym regionie.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę u największego polskiego producenta kwiatów;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • atrakcyjne zarobki (podstawa + system premiowy);
  • pakiet szkoleń;
  • zniżka na firmowe produkty;
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

Obowiązki:

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

  • min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie handlowej / produkcyjnej;
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i współpracy z klientem;
  • rozumienia zmieniających się potrzeb biznesowych i elastycznego dostosowywania zadań do dynamiki biznesowej, nastawienia na klienta i orientacja na cel;
  • doskonałej organizacji czasu pracy w dynamicznym środowisku;
  • dobrej znajomość pakietu MS Office;
  • prawa jazdy kategorii B.

Nazwa firmy: JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O

Administratorem danych jest JMP FLOWERS GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O z siedzibą w Stężyca 08-540, Zielona 48 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.