Pracownik Rejestracji I Informacji W Dziale Monitoringu

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

  • biegła obsługa programu laboratoryjnego, systemu informatycznego
  • telefoniczne i mailowe, zgłaszanie i wyjaśnianie niezgodności klientom indywidualnym, kontrahentom i laboratoriom należącym do grupy  Diagnostyka
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie przekazywania informacji od i do kontrahentów
  • wykonywanie raportów dotyczących badań niezrealizowanych i niezgodności dla kontrahentów
  • rejestrowanie zleceń zgodnie z wymaganiami uzgodnionymi z kontrahentami
  • wprowadzenie do systemu informatycznego wyników wybranych badań
  • współpraca z podwykonawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie monitorowania terminowości wykonania badań
  • nadzór nad badaniami histopatologicznymi

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • miejsce pracy: ul. Prof. M. Życzkowskiego 16

Nasi pracownicy na co dzień:

  • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych i programach poleceń pracowników

Obowiązki:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widzialne osoby z wykształceniem biologicznym, chemicznym lub pokrewnym)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze)
  • dyspozycyjność
  • skrupulatność i cierpliwość w realizacji codziennych zadań
  • chęć do zdobywania nowej wiedzy

Nazwa firmy: Diagnostyka S.A.