Przedstawiciel Handlowy Ds. Detalu

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów na podległym terenie
  • Profesjonalne doradztwo i rozwój sprzedaży produktów - praca w oparciu o cele sprzedażowe
  • Rozszerzanie współpracy oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży detalicznej
  • Budowanie i kształtowanie relacji biznesowych z Klientami

Oferujemy:

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz konkursy motywacyjne
  • Konkurencyjny system premiowy
  • Elastyczny czas pracy, który dostosujesz do swoich potrzeb
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego
  • Rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał zaplanowane cele
  • Profesjonalny system szkoleń produktowych, bo zależy nam na Twoim rozwoju
  • Zdobywanie doświadczeń w dużej firmie z rozpoznawalnymi markami w portfolio

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą produktów w branży FMCG dla kategorii produktów Napoje i Alkohole
  • Wiedza z zakresu produktów oraz rynku alkoholi w Polsce
  • Umiejętność budowania i poszerzania relacji biznesowych
  • Nastawienie na realizowanie wyznaczanych celów
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

Nazwa firmy: Distribev Sp. z o.o.