Doradca Klienta Biznesowego Ds. Oze

Opis oferty:

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu OZE dla przedsiębiorców z sektora MSP
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzedażowa i rynkowa

Oferujemy:

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę współpracy – możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie pracy
  • Niezbędne wdrożenie do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Dostęp do aktualnej i kompleksowej wiedzy od naszej kadry inżynieryjno-technicznej
  • Szkolenia dzięki którym stale będziesz podnosił swoje kompetencje
  • Wspólne wizyty u Klientów z trenerem sprzedaży- jeżeli będziesz takiego wsparcia oczekiwał
  • Elastyczny czas pracy
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód z kartą paliwową
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe, podstawa oraz prowizja uzależniona od osiągniętych wyników sprzedażowych

Obowiązki:

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w mobilnej sprzedaży na rynku B2B – nasi Klienci to wymagający przedsiębiorcy
  • Udokumentowana realizacja indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach
  • Rozwinięte umiejętności negocjacji i komunikacji, samodzielność oraz wytrzymałość długodystansowca, bo Ty + nasze wsparcie = wynik
  • Proaktywność i ukierunkowanie na cele oraz kreatywne działanie – niemożliwe nie istnieje
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz czynne prawo jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia - nasi najlepsi specjaliści to wysoko dochodowi przedsiębiorcy

Nazwa firmy: SolarSpot S.A.