Doradca Klienta - Stolarz

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie zamówień materiałów docinanych na wymiar (m.in. wycinanie formatek z materiałów drewnianych przy użyciu piły wielkoformatowej i wyrzynarki);
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
  • dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;
  • udział w wypracowanym zysku firmyakcjonariat pracowniczy;
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);
  • możliwość udziału w programach rozwojowych;
  • przewidywalny grafik;
  • smartfon;
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;
  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Obowiązki:

  • lubisz pracę w handlu i jesteś otwarty na kontakt z klientem;
  • masz doświadczenie w pracach stolarskich przy wykorzystaniu piły wielkoformatowej i innych narzędzi;
  • umiesz czytać rysunek techniczny;
  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

Nazwa firmy: Leroy Merlin Polska Sp.z o.o.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. Twoje dane

przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w tym

do oceny Twoich kwalifikacji, zdolności i umiejętności potrzebnych do pracy na tym

stanowisku. Jeśli aplikujesz na stanowisko doradcy klienta, kasjera, projektanta lub

logistyka, to w powyższym celu dokonujemy profilowania Twoich danych osobowych.

Profilowanie będziemy przeprowadzać na podstawie Twoich odpowiedzi na pytania w

badaniu rekrutacyjnym. Twoje odpowiedzi będzie analizował nasz rekruter.

Przysługuje Ci między innymi prawo dostępu do danych, prawo usunięcia danych oraz

prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Szczegółowe informacje o

przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w tutaj.

Prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych

Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Możesz

wycofać zgodę przesyłając wiadomość na adres: ochronadanych@leroymerlin.pl. Wycofanie

zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na

podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.