Specjalista Ds. Kadr I Płac

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych

  • Prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji czasu pracy

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników np. Rp7

  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS , US, GUS)

  • Sporządzanie raportów i zestawień

  • Sporządzanie raportów do działu księgowego

  • Księgowanie listy płac

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki:

  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze kadr i płac w jednostkach medycznych

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych

  • Bardzo dobra znajomość programu kadrowo – płacowego ( SIMPLE, IMPULS) oraz programu PŁATNIK, MS Office

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Terminowość oraz dokładność

  • Umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole

  • Umiejętność gromadzenia, weryfikowania i analizowania danych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów

Nazwa firmy: EMC Instytut Medyczny