Eres Partner-Praca Kierowca Kat.b - Wysokie Zarobki - Zwrot

powrót
Opis oferty:

SAMOCHÓD FLOTOWY:

 Nasz najbardziej atrakcyjny system wynagrodzenia na rynku, zapewnia kierowcom nawet 55% udziału z obrotu generowanego na platformach aplikacji.

 Oferujemy cztery warianty współpracy:

 ·      Zmiany 12-godzinne

·      Samochód na wyłączność

·      Samochód na dwie osoby

·      Wynajem samochodu

 Posiadamy flotę ponad 150 nowych samochodów hybrydowych TOYOTA COROLLA (2023r.)- możesz być pewien, że będziesz prowadził nowoczesne pojazdy, które spełniają wszystkie standardy jakości. Zadbaliśmy o to, abyś mógł dostarczać usługi na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o komfort dla pasażerów, jak i efektywność pracy dla Ciebie, jako kierowcy.

 Możesz bez problemu traktować tę pracę, jako główną lub dodatkową, ponieważ jesteśmy elastyczni i dostosowujemy grafik pracy do Twoich potrzeb. Jeśli masz inne zajęcia lub jesteś studentem, z łatwością będziesz mógł pogodzić pracę z innymi obowiązkami lub nauką.

 Dla najlepszych kierowców mamy przygotowany specjalny system nagród w trzech kategoriach.

 W naszej firmie oferujemy:

·      Pokrywamy koszty badań lekarskich i psychologicznych – JAKO JEDYNI NA RYNKU

·      Wypłaty co tydzień

·      Elastyczny grafik ustalany co tydzień zgodnie z Twoją dyspozycyjnością

·      Koszty paliwa, myjni i eksploatacji samochodów są po naszej stronie!

·      Zapewniamy pełne przeszkolenie z aplikacji

·      Wsparcie 24/7

·      Legalną pracę z ubezpieczeniem, w oparciu o umowę zlecenie

W celu podjęcia pracy, jako kierowca TAXI, wymagane są następujące dokumenty i badania:

 ·      Prawo jazdy kat. B

 ·      Zaświadczenie o niekaralności

 ·      Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (pokrywamy koszty badań)

 SAMOCHÓD PRYWATNY:

 Praca na samochodzie prywatnym daje Ci pełną kontrolę nad czasem i organizacją twojej pracy. Nie masz bezpośredniego szefa, co oznacza większą niezależność i swobodę. Możesz dostosować swoje godziny pracy do swoich preferencji i indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które cenią sobie elastyczność i niezależność w wykonywaniu swojej pracy.

 Oferujemy cztery warianty rozliczeń, uzależnione od wysokości Twojego tygodniowego obrotu:

·      Do 999 zł obrotu 50 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

·      Od 1000 zł do 1999 zł obrotu 25 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

·      Od 2000 zł do 2999 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 1% z obrotu

·      Od 3000 zł obrotu 0 zł za rozliczenie i 0% z obrotu 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

·      Najatrakcyjniejsza oferta na rynku – możliwość pracy BEZ KOSZTÓW ROZLICZEŃ.

 ·     Pokrywamy koszt badań lekarskich oraz psychologicznych – JAKO JEDYNI NA RYNKU

·      Wypłaty co tydzień: dzięki temu masz pewność stałego i terminowego otrzymywania swoich zarobków

·      Otrzymasz wypis licencji TAXI oraz identyfikator. Jeżeli zdecydujesz się podjąć pracę u nas, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów

·      Pełne przeszkolenie z aplikacji

·      Wsparcie przez cały okres trwania współpracy - nasz zespół służy radą i odpowiada na Twoje pytania

·      Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie

 W celu podjęcia pracy jako kierowca TAXI na samochodzie prywatnym, wymagane są następujące dokumenty i badania:

·      Prawo jazdy kat. B.

·      Zaświadczenie o niekaralności

·      Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (pokrywamy koszty badań) 

·      Samochód osobowy (nie starszy niż 2004r.)

·      Przegląd TAXI

 Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 723_000_500 lub odwiedzenia naszego biura przy ul. Bociana 18 w Krakowie.

Oferujemy:

Współpracujemy z Medicover Sport i chcielibyśmy podzielić się wspaniałą ofertą, którą przygotowaliśmy dla naszych pracowników! Dzięki temu programowi mogą oni skorzystać z wielu korzyści związanych z aktywnością fizyczną. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub odwiedzenia naszego biura.

ZANIŻONA SZKODA - oferuje profesjonalną pomoc przy odszkodowaiach komunikacyjnych. Klienci firmy zawsze otrzymują dopłaty od ubezpieczycieli z powodu zaniżonych przez nich wartości szkód samochodowych. Firma zapewnia przeprowadzenie rzeczywistej wyceny szkody komunikacyjnej i skuteczne odzyskanie należne klientowi pieniądze. 

ERES Finanse - specjalizujemy się w usługach finansowych, zapewniając najkorzystniejsze warunki finansowania z zakresu kredytów, pożyczek i leasingów, jak i ubezpieczeń. Na bieżąco weryfikujemy wszelkie dostępne oferty na rynku i dostosowujemy je do potrzeb klienta.

ERES Garage - oferujący kompleksowe usługi naprawy i konserwacji pojazdów, w tym mechanikę i elektronikę. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz nowoczesnemu podejściu, ERES Garage zapewnia fachową opiekę nad samochodami i satysfakcję klientów. Posiada również ofertę detailingową obejmującą oklejanie pojazdów folią do zmiany koloru, folią PPF, polerowanie, zabezpieczanie lakieru, mycie detailingowe oraz wiele więcej, dzięki czemu oferuje klientom możliwość personalizacji oraz kompleksowej pielęgnacji swojego samochodu.

KONTAKT:

  • Tel.: 723_000_500
  • Biuro: ul. Bociana 18, Kraków
  • Strona internetowa: www.eres-partner.pl

 

Obowiązki:

 

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Badania lekarskie i psychologiczne (pokrywamy koszty badań) ​

  • Samochód osobowy (nie starszy niż 2004r) - TYLKO W PRZYPADKU PRACY NA SAMOCHODZIE PRYWATNYM

  • Przegląd TAXI


Szczegółowe informacje o pracodawcy

Nazwa firmy: ERES Partner sp. z o. o. sp. k.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ERES PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: ul.Wileńska 5/18, 31-413 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kontakt@eres-partner.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@eres-partner.pl.